Organisatie

Binnen Budovereniging Hantei hebben we verschillende afdelingen. Hieronder de contactgegevens van alle afdelingen

Bestuur

Willem van Haren

Voorzitter

Tel: 06-17271912
voorzitter@hantei.nl

Jeroen Scholten Linde

Vice Voorzitter

Tel: 06-12388320
vice-voorzitter@hantei.nl

Ad Festen

Secretaris

Tel: 06-19414293
secretariaat@hantei.nl

Wim van 't Einde

Penningmeester

Tel: 06-41608771
penningmeester@hantei.nl

Hans Pikkemaat

ledenadministratie

Tim Veenstra

Voorzitter Judo

Tel: 06-20105036
bestuur-judo@hantei.nl

Hans Pikkemaat

Voorzitter Taekwondo

Tel: 06-53543081
bestuur-taekwondo@hantei.nl

Kevin Leuwerink

Voorzitter Jiu-Jitsu

..

Afdeling Kick-Hiit


kickhiit@hantei.nl

Jeroen Scholten Linde

Afdeling Sportservice

Tel: 06-12388320
sportservice@hantei.nl

Vertrouwenscontactpersonen

Anita Heidemann

Vertrouwenscontactpersoon

vcp@hantei.nl

Nickol de Kwaadsteniet

Vertrouwenscontactpersoon


nickolvcphantei@hotmail.com

Clubgebouw beheer

Louis Roeleveld

clubgebouw beheerder

Tel: 06-81703098
l.roeleveld55@hotmail.com